TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM, Ziyaretçilerini Anadolu’nun Yöresel Lezzetleri İle Buluşturmaya Devam Ediyor.

Anadolu’nun damak zevki yaşatan birbirinden eşsiz ve farklı tatların bir arada sunulduğu “Yöresel Lezzetler Festivali” yoğun talep ve istek üzerine Güngören Park AVM ziyaretçisi ile buluşmaya devam ediyor.

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM’de 15 Kasım’da başlayan Yöresel Lezzetler Festivali kapsamında AVM’nin giriş katında konumlandırılan yöresel lezzet stantları ziyaretçilerden oldukça ilgi görüyor. Organik baklagil çeşitlerinden taze baharatlara, Siirt’in tandırda kavrulmuş fıstığına, mağara ve kaya balı gibi yöreye özgü bal çeşitlerinden kızılcık ve kozalak özüne, Gümüşhane’nin kendine has kadayıflı ballı sarmasına, dutlu, fındıklı, cevizli, narlı pestil lezzetlerine kadar Anadolu’nun eşsiz yöresel tatları Güngören Park AVM ziyaretçilerine iştah açan bir görsel şölen sunmasının yanı sıra tadımlık sunumlarla damak zevki de yaşatıyor.

Yöresel Lezzet Festivalinin yoğun talep görmesi üzerine organizasyonu düzenleyen Özlü Ajans Reklam Tanıtım Hizmetleri yetkilisi Nimet Uygar, TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM’de festival programının süresini bir müddet daha uzatarak kapanışın daha ileri bir tarihe ertelendiğini ve bu süre boyunca çocuklar için de eğlenceli etkinlik programlarının organizasyona dahil olacağını duyurdu.

Organizasyon kapsamında gerçekleştirilen faaliyetleri ve anlık kampanya duyurularını TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM’nin sosyal medya hesaplarından takip edebilirisiniz.