TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM’de Gaziler Günü Fotoğraf Sergisi

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park Alışveriş Merkezi, 19 Eylül Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında Çanakkale Savaşı’ndan Sakarya Meydan Muharebesi’ne, Kırım Harbi’nden Kıbrıs Barış Harekatı’na nice şehit ve gazi verdiğimiz muharebelerin tarihi fotoğraflarına yer verdiği anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı.

Ülkemizin ve milletimizin bekası için ölüm kalım mücadelesi veren kahraman ordumuzun muharebe alanlarında içinde bulundukları şartları önemli kesitlerle gözler önüne seren fotoğraflar ve tarihsel süreç içinde sebep ve sonuçlarına da yer verilen sunumlarıyla Eylül ayı sonuna kadar TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park Alışveriş Merkezi’nde sergilenmeye devam etti.

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM İşl. Ltd. Şti. Genel Müdürü E. Kurmay Albay Sn. Yücel KELEŞ, Gaziler Günü vesilesiyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize de sağlıklı, uzun ömürler diledi.