TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.

TSKMEV Güngören Park AVM’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle ziyaretçilere Türk Bayrağı ve balon dağıtımı yapıldı. Yediden yetmişe tüm ziyaretçiler ellerinde Türk bayraklarıyla AVM’nin müzik yayın sisteminde çalan Cumhuriyet marşlarına eşlik ederek bu anları fotoğraf ve video kaydıyla ölümsüzleştirdi.

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park Alışveriş Merkezi’nde tüm İşletmeciler bu özel günde mağazalarını Türk bayrakları ve balonlarla donattı. Bu görsel şölen ve Cumhuriyet coşkusuyla ziyaretçiler alışverişlerini keyifle gerçekleştirdi.

Okullarında gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sonrasında AVM’ye aileleriyle birlikte gelen çocuklar öğrendikleri şarkı ve marşları söyleyerek bu coşkuyu AVM içinde de yaşattı. Aynı zamanda AVM’nin girişinde lokma döküldü ve ziyaretçilere ikram edildi. Lokma lezzetiyle ağızlar tatlanırken, AVM’nin içindeki coşkulu kutlama gönülleri fethetti. Cumhuriyet Bayramı’nın güneşli ve güzel bir güne denk gelmesiyle TSKMEV Güngören Park AVM’de adeta şenlik havası esti.